Home Cennik E-mail DE EN

Regulamin

Szanownych Gości prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:
1. Nasz adres: Jantar-SPA, 72-350 NIECHORZE, Al. Bursztynowa 31.
2. Opiekunem, doradcą i informatorem naszych gości jest Recepcja.
3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.
4. Turysta indywidualny dokonuje rezerwacji miejsca noclegowego osobiście, telefonicznie lub e-mailem. Od turystów indywidualnych pobierany jest zadatek na poczet kosztów pobytu oraz kosztów manipulacyjnych w wysokości 30% wartości pobytu, płatny w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji na konto Jantar-SPA w Banku Spółdzielczym o numerze: 26 9376 0001 2002 0009 4458 0001, którego posiadaczem jest Henryk Gmyrek, al. Bursztynowa 31, 72-350 Niechorze.
5. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt z góry (z uwzględnieniem wpłaconego zadatku) przed rozpoczęciem pobytu, najpóźniej jednak w dniu przyjazdu gotówką lub w innej formie.
6. W przypadku anulowania rezerwacji pokoju Gość każdorazowo zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości 10% wpłaconego zadatku. Pozostała część zadatku zostanie rozliczona w zależności od daty rezygnacji względem terminu rozpoczęcia pobytu, i tak:
a. anulowanie rezerwacji powyżej 30 dni przed planowanym przyjazdem - zwrot 90% zadatku
b. anulowanie rezerwacji od 29 do 14 dni przed planowanym przyjazdem - zwrot 40% zadatku
c. anulowanie rezerwacji poniżej 14 dni przed planowanym przyjazdem - brak zwrotu zadatku
7. W przypadku przerwania pobytu przez Gościa w jego trakcie nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres i za zakupione usługi.
8. Jantar-SPA ponosi odpowiedzialność za dobra pozostawione w recepcyjnym depozycie, za pozostawione w pokojach kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty fotograficzne, kamery i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną, Jantar-SPA nie ponosi odpowiedzialności.
9. Wszystkich Gości Jantar-SPA prosimy o przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, a szczególnie prosimy nie używać w pokojach grzejników elektrycznych, grzałek, żelazek, czajników itp.
10. Gość ponosi odpowiedzialność finansową za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia majątku Jantar-SPA.
11. Prosimy nie wynosić z pokoi koców i innych przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoi oraz naczyń, sztućców i pożywienia ze stołówki.
12. Za dzieci bawiące się na terenie Jantar-SPA, przebywające w kompleksie basenowym oraz w sali fitness odpowiadają rodzice. Odpowiadają oni również za wyrządzone przez nie szkody.
13. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie pokoi do godz. 22.00 a zapraszający proszony jest o zgłoszenie faktu odwiedzin w recepcji.
14. Właścicieli pojazdów prosimy o parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach z obowiązującą kartą parkingową.
15. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.
16. Na terenie Obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Nieprzestrzeganie zakazu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji w wysokości: 500zł.
17. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen.

Życzymy miłego pobytu!